بالارفتن ایران اسلامی آمریکا تروریسم

بالارفتن: ایران اسلامی آمریکا تروریسم تروریستی حمله تروریستی گروه تروریستی حملات تروریستی

پیشنهاد زیاد کردن پلکانی حقوق و دستمزد کارگران

عضو کانون عالی شوراهای اسلامی کار با تاکید بر لزوم متعادل سازی دستمزها گفت: مزد کارگران کم است و باید به شکل پلکانی زیاد کردن یابد. او اعتقاد است اگر زیاد کرد..

ادامه مطلب

«به وقت رویا» با بازی رویا نونهالی کلید خورد

فیلمبرداری «به وقت رویا» به کارگردانی امیرحسین عنایتی و با بازی رویا نونهالی در اصفهان شروع شد. «به وقت رویا» با بازی رویا نونهالی کلید خورد ..

ادامه مطلب

۵ میلیاردی پرسپولیس از فروش طارمی! ، سود ۵

اطلاع داشتن از شرح قرارداد طارمی با کلوب الغرافه قطر می تواند باعث برطرف شدن ابهامات شود و قضاوت بهتری در این خصوص داشت.  سود ۵/۵ میلیارد..

ادامه مطلب

را پاک می‌کند ، تقلب انتخاباتی&quot، کاخ سفید اطلاعات کمیسیون تحقیق در مورد &quot

یک رسانه آمریکایی گزارش داد کاخ سفید قصد دارد اطلاعات جمع‌آوری شده است جهت کمیسیون بررسی تقلب ادعایی در انتخابات 2016 را که پیشتر از سوی ترامپ تشکیل شد..

ادامه مطلب

فیلم سینمایی «محمد رسول‌الله» به شبکه نمایش خانگی می‌آید

فیلم سینمایی «محمد رسول‌الله» به کارگردانی مجید مجیدی، از چهارشنبه ۲۰ دی در شبکه نمایش خانگی توزیع می‌شود. فیلم سینمایی «محمد رسول الله» ..

ادامه مطلب

ریاض جهت رد اتهام دست داشتن در حملات 11 سپتامبر دست به دامان یک وکیل آمریکایی شد

عربستان از یک قاضی آمریکایی خواسته تا شکایت علیه ریاض به اتهام مسئولیت داشتن در حملات تروریستی 11 سپتامبر که در دادگاهی در شهر نیویورک در جریان است را با ا..

ادامه مطلب

استقرار سیستم دفاع موشکی در ژاپن نقض معاهده INF است/ تحرکات را تحت نظر داریم ، روسیه

معاون وزیر امور خارجه روسیه گفت: ما بار دیگر از مقامات ژاپنی می‌خواهیم که این مساله را در نظر بگیرند که آیا نقض معاهده INF (پیمان منع موشک‌های هسته‌ای ..

ادامه مطلب