بالارفتن ایران اسلامی آمریکا تروریسم

بالارفتن: ایران اسلامی آمریکا تروریسم تروریستی حمله تروریستی گروه تروریستی حملات تروریستی

2 فروند هواپیمای خریداری شده است ATR72 وارد پایتخت کشور عزیزمان ایران شد

دو فروند هواپیمای ATR72 سری 600 فرانسه صبحگاه امروز (پنجشنبه) در فرودگاه مهرآباد پایتخت کشور عزیزمان ایران به زمین نشست. 2 فروند هواپیمای خ..

ادامه مطلب

ممنوع الخروجی ۵عضو خانواده هاشمی!

«پنج نفر از اعضای خانواده ما ممنوع الخروج شده است اند یا مرتبا به دادگاه احضار می شویم»؛ این خبری بود که فائزه هاشمی روز گذشته اعلام کرد و باعث تعجب بعضی افراد..

ادامه مطلب

کیمیاگری جهت درمان چاقی!

متخصصان زیست شناسی در دانشکده پزشکی دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس (WUSM) اخیرا به یک نشانه دست یافته‌اند که نوعی “کیمیاگری” محسوب شده است و در آن ..

ادامه مطلب

تنش در دنیا در بالاترین سطح و همکاری در پایین‌ترین سطح است / وزیر خارجه فرانسه

وزیر خارجه فرانسه گفت، تنش و درگیری در سطح جهانی در بالاترین سطح خود از وقت جنگ سرد واقع شده است است و با این حال همکاری میان کشورهای دنیا بسیار مسئل..

ادامه مطلب

انتقاد ترزا می از توییت ترامپ راجع به بمب‌گذاری متروی لندن

نخست وزیر انگلیس بعد از توییت رئیس‌جمهوری آمریکا راجع به اینکه مقصران بمب‌گذاری در متروی لندن تحت نظر پلیس بوده‌اند، به انتقاد از وی پرداخت و گفت: گ..

ادامه مطلب

تصویر العمل مهرجویی + «لیلا» دوباره به پرده سینماها می‌آید

فیلم سینمایی «لیلا» بعد از بیست سال در روز ملی سینما و در گروه هنروتجربه دوباره بر پرده سینماهای می‌آید. «لیلا» دوباره به پرده سینماها می..

ادامه مطلب

آزمایش موشکی کره شمالی، تخلف از تعهدات بین المللی است / موگرینی

فدریکا موگرینی مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز یکشنبه با صدور بیانیه ای در مورد آزمایش موشکی کره شمالی، این اقدام را تخلف از تعهدات بین المللی پیونگ..

ادامه مطلب