بالارفتن ایران اسلامی آمریکا تروریسم

بالارفتن: ایران اسلامی آمریکا تروریسم تروریستی حمله تروریستی گروه تروریستی حملات تروریستی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ۵ میلیاردی پرسپولیس از فروش طارمی! ، سود ۵

اطلاع داشتن از شرح قرارداد طارمی با کلوب الغرافه قطر می تواند باعث برطرف شدن ابهامات شود و قضاوت بهتری در این خصوص داشت. 

۵ میلیاردی پرسپولیس از فروش طارمی! ، سود ۵

سود ۵/۵ میلیاردی پرسپولیس از فروش طارمی!

عبارات مهم : بازیکن

اطلاع داشتن از شرح قرارداد طارمی با کلوب الغرافه قطر می تواند باعث برطرف شدن ابهامات شود و قضاوت بهتری در این خصوص داشت.

به گزارش ایران؛ جدایی مهدی طارمی از پرسپولیس در این مقطع از فصل با تصویر العمل هایی متفاوتی از سوی هواداران این تیم و همچنین رسانه ها همراه شده است هست. بعضی اعتقاد دارند طارمی می توانست در پرسپولیس بماند و مجدداً جهت کسب عنوان آقای گلی مسابقه کرده و با کسب آمادگی، در لیگ قهرمانان آسیا هم جهت تیمش گلزنی کند. در نقطه برابر یکسری معتقدند هنگامی که طارمی تمایلی جهت تمدید قرارداد نداشت، بهتر بود به فروش می رسید تا حداقل کلوب پرسپولیس از این انتقال سود ببرد. از نظر فنی هم با بودن منشا و علیپور و درخشش آنها، شاید دیگر نیاز مبرمی به این بازیکن نبود. در این گزارش که خبرنگار «ایران» اطلاعات آن را از طریق یکی از مسئولان کلوب به دست آورده، به شرح قرارداد طارمی با کلوب الغرافه قطر پرداختیم تا با برطرف شدن ابهامات، بهتر بشود این انتقال را قضاوت کرد.

۵ میلیاردی پرسپولیس از فروش طارمی! ، سود ۵

شرایط گرشاسبی جهت طارمی و مدیر برنامه هایش

وقتی کلوب الغرافه پیشنهاد ۵۳۵ هزار دلاری جهت رضایتنامه مهدی طارمی داد، مسئولان کلوب پرسپولیس از آنها درخواست کردند رقم پیشنهادی خود را بالاتر ببرند که این عنوان با مخالفت آنها مواجه شد. با توجه به این قضیه، گرشاسبی از مهدی طارمی خواست جدای از مبلغی که کلوب الغرافه جهت رضایتنامه او می دهد، خودش هم ۱۰۰ هزار دلار جداگانه به کلوب پرداخت کند. موردی که در ابتدا با مخالفت شدید این بازیکن مواجه شد ولی بعد از برگزاری جلسات مختلف، در نهایت توافق و به تصویب رسید. با توجه به این قضیه، طارمی با این شرط که ۱۰۰ هزار دلار از قراردادش را به پرسپولیس بدهد، از این تیم جدا شد.

مخالفت کلوب الغرافه با قرارداد ۴ ماهه

اطلاع داشتن از شرح قرارداد طارمی با کلوب الغرافه قطر می تواند باعث برطرف شدن ابهامات شود و قضاوت بهتری در این خصوص داشت. 

طارمی در مذاکرات اولیه اش با کلوب الغرافه خواهان عقد قراداد ۴ ماهه با این کلوب شد که این عنوان موافقت مسئولان کلوب قطری را به همراه نداشت و آنها مخالفت کردند. کلوب قطری پیشنهاد قرارداد یک سال و نیمه را به طارمی در ازای مبلغ ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار دلار داد؛ پیشنهادی که حدود ۱۰ میلیارد تومان می شود! این پیشنهاد آنقدر وسوسه انگیز بود که طارمی قانع شود پیراهن الغرافه را بر تن کند. البته طارمی در قراردادش آورده که هر وقت پیشنهاد اروپایی داشت، بتواند به آن پاسخ مثبت دهد. هر چند مسئولان کلوب الغرافه هم به شرطی این بند را در قرارداد این بازیکن آورده اند که اگر سریعتر از آخر قراردادش از کلوب جدا شود، کل پول های دریافتی را باید به کلوب برگرداند.

مبلغ رضایتنامه از قرارداد طارمی کم می شود

قرارداد طارمی جهت نیم فصل باقی مانده از لیگ ستارگان قطر در واقع ۹۰۰ هزار دلار است که مبلغ ۵۳۵ هزار دلار آن بابت رضایتنامه از سوی کلوب قطری به کلوب پرسپولیس پرداخت خواهد شد. در کنار این قضیه طارمی باید ۱۰۰ هزار دلار هم از این پول را به پرسپولیس بدهد. ضمن اینکه او باید مطالبات باقی مانده از قرارداد این فصلش با پرسپولیس را هم به کلوب ببخشد.

پاداش ۲۲۱ هزار دلاری، تنها جهت پرسپولیس

۵ میلیاردی پرسپولیس از فروش طارمی! ، سود ۵

فیفا به هر کلوب ایرانی که در لیست نهایی تیم ملی در جام جهانی نماینده داشته باشد، مبلغ ۲۲۱ هزار دلار پاداش پرداخت می کند. البته بازیکن اگر در ۲ سال قبل از جام جهانی در بیش از یک کلوب بازی کرده باشد، مبلغ اشاره شده است بین همه این کلوب ها تقسیم می شود. مسئولان کلوب پرسپولیس با توجه به همین عنوان در مذاکرات ارزش با کلوب قطری، جهت آنها شرط کردند نباید سهمی از پاداش مورد نظر فیفا ببرند؛ موضوعی که با موافقت کلوب الغرافه همراه شد. با توجه به این قضیه، پاداش ۲۲۱ هزار دلاری پرسپولیس در قضیه ملی پوش ماندن طارمی محفوظ هست. مگر اینکه این بازیکن به هر علت جام جهانی را از دست بدهد.

۸۲۱ هزار دلار همه سودی که عاید پرسپولیس می شود

اگرچه مهدی طارمی با قرارداد حدود ۱۰ میلیارد تومانی به الغرافه پیوست ولی سهم کلوب پرسپولیس هم از این مبلغ به اضافه پاداش فیفا محفوظ هست. پرسپولیس ۶۰۰ هزار دلار بابت صدور رضایتنامه که با یک حساب سر انگشتی حدود ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان می شود، دریافت خواهد کرد. بعد از جام جهانی هم حدود ۹۰۰ میلیون فیفا در قبال ملی پوش ماندن طارمی به کلوب پرسپولیس پرداخت خواهد کرد که رقم کمی نیست. ضمن اینکه طارمی حداقل ۸۰ درصد قرارداد این فصلش را که مبلغی نزدیک به ۲ میلیارد است را قاعدتاً نخواهد گرفت. با تمام این اوصاف و در مجموع، کلوب پرسپولیس از فروش طارمی حدود ۵/۵ میلیارد سود می برد.

اطلاع داشتن از شرح قرارداد طارمی با کلوب الغرافه قطر می تواند باعث برطرف شدن ابهامات شود و قضاوت بهتری در این خصوص داشت. 

واژه های کلیدی: بازیکن | قرارداد | مسئولان | پرسپولیس | مهدی طارمی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs