بالارفتن ایران اسلامی آمریکا تروریسم

بالارفتن: ایران اسلامی آمریکا تروریسم تروریستی حمله تروریستی گروه تروریستی حملات تروریستی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری مرا به اکران شخصی دعوت نکردند/ پس شما هم فیلم را نبینید , کارگردان فیلمی که احمدنجفی تهیه کننده آن است

محمدرضا آهنج کارگردان فیلم «من یک ایرانی‌ام» ، در گفت‌وگویی با جام‌جم در بازه این فیلم توضیحاتی داد.

مرا به اکران شخصی دعوت نکردند/ پس شما هم فیلم را نبینید , کارگردان فیلمی که احمدنجفی تهیه کننده آن است

کارگردان فیلمی که احمدنجفی تهیه کننده آن است:مرا به اکران شخصی دعوت نکردند؛پس شما هم فیلم را نبینید

عبارات مهم : ایرانی

محمدرضا آهنج کارگردان فیلم «من یک ایرانی ام» ، در گفت وگویی با جام جم در بازه این فیلم توضیحاتی داد.

وی در برابر این سؤال که «فیلم «من یک ایرانی ام» این روزها بعد از سه سال و با حواشی نسبتا زیادی به اکران عمومی درآمده؛ با توجه به اینکه فیلم شما هیچ مسئله ممیزی نداشت، این وقفه در اکران کمی تعجب برانگیز هست. نظر خود شما دراین باره چیست؟»، عنوان کرد: «ترجیح می دهم راجع به این عنوان به تفصیل صحبت نکنم، ولی فکر می کنم شفافیت و صداقت آدم ها در آینده حتی یک فیلم هم تأثیرگذار هست. من گله مندم از این جهت که منِ کارگردان را در اکران شخصی فیلمم دعوت نمی کنند! دقیقا مثل این می ماند که در مراسم خوش حالی تولد فرزند ای، پدرش حضور نداشته باشد! من پدر این فیلم هستم، ولی برخورد خوبی با من نشد! می گویند مافیای پخش در این میان تأثیرگذار بوده که من خیلی در جریان این پرسشها نیستم. حتی متقاضی پخش فیلم در جشنواره فجر هم بودم که هربار به دلایلی منتفی اش کردند! شاید در اکران جشنواره ای، فیلم مورد پسند واقع نمی شد، ولی به هرحال جشنواره یک تریبون است که به دلایل متفاوت آن را منتفی کردند!»

وی در ادامه افزود: «هیچ اطلاعی از اکران «من یک ایرانی ام» ندارم و به قدری از برخوردهایی که با من شده است ناراحت هستم که خودم هنوز فیلمم را روی پرده ندیده ام و تمایلی هم به دیدنش ندارم. حتی به روشنی هم به مردم توصیه می کنم این فیلم را نبینند!»

آهنج در برابر این سؤال که «این توصیه را به علت اختلاف شخصی خودتان می کنید؟» عنوان کرد: «این نظر شخصی من هست. به این علت که از سکوت و متانت من سوءاستفاده شده است و جایگاه و شأن معنوی من به عنوان صاحب اثر رعایت نشده هست. »

مرا به اکران شخصی دعوت نکردند/ پس شما هم فیلم را نبینید , کارگردان فیلمی که احمدنجفی تهیه کننده آن است

واژه های کلیدی: ایرانی | جشنواره | کارگردان | تأثیرگذار | اکران عمومی | کارگردان فیلم | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs